Opto, kúpeľňová skrinka s umývadlom z liatého mramoru, 101 cm, biela, dub, biela/dub, čierna

402,95 507,94 

Opto, kúpeľňová skrinka s umývadlom z liatého mramoru, 1010x630x460 mm, spodná, biela lesk, dub Riviera, biela lesk/dub Riviera, čierna supermat, 2 zásuvky.

Katalógové číslo: MP6470 Kategórie: Značka:

Popis

Séria kúpeľňového nábytku Opto sa vyznačuje použitím skriniek so zapustenými umývadlami. Na výber je niekoľko rozmerov umývadiel. Doplniť je možné ďalšie skrinky do rôznych variant. Teda otvárania bez použitia madiel alebo úchytiek. Zásuvky sú osadené značkovým kovaním Strong s pomalým dovieraním. Na výber sú tri farebné možnosti, biela lesk, dub Riviera a černá supermat. Skrinky majú laserom opracované hrany a sú dodávané v zmontovanom stave. Skrinky sú určené na zavesenie.

Umývadlo z liateho mramoru je ošetrené povrchovou úpravou Evermite. Jedná sa o polymérový základ, ktorý robí umývadlo odolnejším, vytvára ochrannú bariéru. Tá minimalizuje riziko poškodenia spôsobené používaním. Vďaka úprave Evermite je povrch o 40% odolnejší voči oderu. Povrch zostáva lesklý ako v deň nákupu. Hladký povrch a nízka priepustnosť zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a mydlových zvyškov. Povrch vždy vyčistíte od stôp kávy a čaju, nezažltne. Povrch je odolný aj voči silným chemikáliám. Umývadlo je určené pre nábytok, nemožno inštalovať samostatne na stenu. Zápustné umývadlá podporia moderný a elegantný vzhľad každej kúpeľne a doladia tak celkový dizajn interiéru. Umývadlá je možné osadiť do dosky aj vo viacerých kusoch vedľa seba.

 

Záruka: 2 roky

 

Farba Černá supermat
Farba Dub Riviera
Séria Opto
Farba Biela
Farba Bílá/dub Riviera
Šírka 1010
Hĺbka 460
Dĺžka (Výška) 630

 Návod – Opto

kód: MP6470

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Názov

, , ,