Sprchový box, štvorcový, 90cm, satin ALU, sklo Point, zadne steny zelené, SMC vanička, bez striešky

635,37 

Profily vo farbe satin, sklo Point, hrúbka skla 5/4 mm, štvorcový, rozmer 900×900 mm, výška 2040 mm, SMC vanička, strieška a hlavová sprcha nie je súčasťou dodávky.

1 na sklade

Katalógové číslo: CK34122B Kategórie: Značka:

Popis

Sprchový box vnáša do ekonomickej triedy nový rozmer kvality. Sklo je v dizajne Point, satin ALU profil. Hrúbka bezpečnostného skla je 5/4 mm. Sklo je dokonale utesnené silikónovými lištami.

Nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Sprchový kút je osadený posuvnými dverami, ktoré majú kvalitné pojazdy s možnosťou perfektného nastavenia. Dorazy zaisťujú minimálne nárazy pri otváraní a zatváraní sprchovacieho kútu.
Spodné pojazdy umožňujú odklopenie posuvnej časti sprchovacieho kútu a vyčistenie bežne nedostupných miest. Tesnosť medzi pevnou a posuvnou časťou je zaistená silikónovými lištami. Na pripojenie boxu je možné použiť nerezové opletové hadičky, ktoré nájdete v našej ponuke (súčasťou balenia sú nerezové pripojovacie hadice 1/2 „s dĺžkou 60 cm).

SMC vaničky sú vyrobené z nového revolučného materiálu s výnimočnými vlastnosťami, ktorý je používaný najmä v automobilovom priemysle. Kompozit na báze živice spevnené sklenými vláknami a minerálnym plnidlom je vyrábaný vysokotlakovým lisovaním. Výsledkom je veľmi presný a rovný výrobok s ostrými hranami s relatívne nízkou hmotnosťou. Dno vaničky je spevnené rebrovaním. Vanička je dodávaná spolu s nožičkami a sifónom. Nosnost vaničky 250 kg.

Vybavenie boxu:
– vstavaná batéria
– ručná sprcha s posuvným držiakom
– SMC vanička, výška 14 cm
– sifón
– zadná stena – sklo
– *hlavová sprcha (variant so strieškou)

 

Záruka: 2 roky

 

Farba Satin
Hĺbka 900
Sklo Point
Šírka 900
Hrubka skla 5/4 mm
Typ Štvorec
Vstupný otvor 500
Dĺžka (Výška) 2040

 Technický list

kód: CK34122B

Ďalšie informácie

Hmotnosť 94 kg