Lima sprchové dvere pivotové

297,95 319,48 

Hliníkové profily vo farbe chróm, hrúbka skla 6 mm, dvere pivotové

Katalógové číslo: MP0336 Kategórie: Značka:

Popis

Lima je rad sprchových kútov Mereo, ktorá navodí pocit čistého dizajnu v každej modernej kúpeľni. Rovné hladké plochy, čisté línie a ostré hrany profilov umocňujú pocit exkluzivity. Kvalitné sklenené výplne s bezpečnostným sklom je možné zvoliť ako v čírom prevedení, tak v nepriehľadnom prevedení so sklom Point, ktoré navodí lepší pocit intimity pri sprchovaní.

Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Za zmienku potom iste stojí inovatívny systém montáže pomocou CLICK systému. Tento systém montáže znižuje počet operácií, nutných pre zostavenie celého kúta a odbúrava niektoré zložitejšie operácie, ako je vŕtanie do profilov. Aj ďalšie časti kúta sú dodávané s ohľadom na maximálnu rýchlosť montáže svojpomocne.

Výrobky v čírom prevedení sú vybavené ochrannou vrstvou skla už pri výrobe EASY CLEAN. Táto ochranná vrstva vytvára na povrchu skla neviditeľný štít. Odstrekujúcou voda je odpudzovaná a nemôže reagovať s povrchom skla. Tým nedochádza k usadzovaniu nečistôt, minerálov a nemnožia sa baktérie. Preto je sklo ľahko čistiť

V ceně kúta nie je zahrnutá cena vaničky.

 

Záruka: 2 roky

 

Vstupný otvor 670
VO balenie 1
Sklo Číre
Prevedenie L/P univerzálna
Materiál Hliníkové profily
Dĺžka (Výška) 1900
Šírka x hĺbka 800 x 0
Staviteľnosť 980 – 1000

 Návod na inštaláciu

kód: MP0336

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Názov

, ,