Sprchové dvere, Fantasy, 80x190cm, chróm ALU, sklo Point, pravé prevedenie

224,68  362,91 

Profily vo farbe chróm, sklo Point, hrúbka skla 6 mm, dvere, rozmer 800 mm, výška 1900 mm, pravé prevedenie.

3 na sklade

Katalógové číslo: CK10112PE Kategórie: Značka:

Popis

Všetky detaily sprchových dverí Fantasy sú premyslené do všetkých detailov s ohľadom na eleganciu i budúcu údržbu. Hrúbka bezpečnostného skla je 6 mm a je ošetrené povrchovou úpravou EASY CLEAN. Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Pánty sú robustné, ale napriek tomu elegantné, podobne ako masívne vzpery na zavetrovanie. Nastaviteľnosť pántov navyše umožňuje perfektné nastavenie dverí. Prahová lišta aj okapnička na pohyblivé časti dopĺňajú praktickosť a dizajn výrobku a zaisťujú odtok vody späť do vaničky.
Kvalitné dielenské spracovanie všetkých častí sprchovacích dverí Fantasy zaručuje pri správnej údržbe dlhú životnosť a spoľahlivosť. Rovnako ako pri podobných výrobkov je nutné dbať na dokonalú stavebnú pripravenosť, tzn. dodržať kolmosť stien k podlahe.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a sklo ide ľahko čistiť. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom, bežne používaným na okná a sklenené výplne. Sklenenú výplň sprchovacieho kúta doporučujeme ošetriť najmenej 4x do roka prípravkom MSO Anticalc Conditioner.

 

Záruka: 2 roky

 

Dostupnosť Skladom
Staviteľnosť 795-815
Šírka x hĺbka 800 x 0
Šírka 800
Hrubka skla 6 mm
Vstupný otvor 550
Dĺžka (Výška) 1900
Materiál Hliníkové profily

 Návod na inštaláciu sprchových dverí

kód: CK10112PE

Ďalšie informácie

Hmotnosť 26 kg