Sprchovací kút, LIMA, štvrťkruh, chróm ALU, sklo Číre

362,56 428,07 

Hliníkové profily, hrúbka skla 6 mm, štvrťkruh, výška 1900 mm

Katalógové číslo: MP0330 Kategórie: Značka:

Popis

Lima je rad sprchových kútov Mereo, ktorá navodí pocit čistého dizajnu v každej modernej kúpeľni. Rovné hladké plochy, čisté línie a ostré hrany profilov umocňujú pocit exkluzivity. Kvalitné sklenené výplne s bezpečnostným sklom je možné zvoliť ako v čírom prevedení, tak v nepriehľadnom prevedení so sklom Point, ktoré navodí lepší pocit intimity pri sprchovaní.

Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná se však o hermeticky uzavretý výrobok.
Ľahké otváranie a nastavenie zabezpečujú nastaviteľné ložiskové pojazdy (dvojkolieskami). Jednoduchú údržbu a možnosť vyčistiť aj tá najmenej prístupné miesta kúta potom zaisťujú spodné pojazdy s pružinovým mechanizmom, pre ľahké vysadenie posuvné časti z rámu.

Za zmienku potom iste stojí inovatívny systém montáže pomocou CLICK systému. Tento systém montáže znižuje počet operácií, nutných pre zostavenie celého kúta a odbúrava niektoré zložitejšie operácie, ako je vŕtanie do profilov. Aj ďalšie časti kúta sú dodávané s ohľadom na maximálnu rýchlosť montáže svojpomocne.

V ceně kúta nie je zahrnutá cena vaničky.

 

Záruka: 2 roky

 

Materiál Hliníkové profily
Prevedenie L/P univerzálna
Hrubka skla 6 mm
Vstupný otvor 530
Hĺbka 800
Šírka x hĺbka 800 x 800
Farba Chróm
Séria Lima

 Návod k inštalácii

kód: MP0330

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Názov

, ,