Sprchový set z Kory Lite, štvrťkruh, 90 cm, biely ALU, sklo Grape a nízké SMC vaničky

253,96 

Set štvrťkruhového sprchovacieho kúta 900 x 900 mm, výšky 1850 mm, hrúbky skla 4 mm a sprchovej vaničky 900 x 900 mm, výšky 40 mm, SMC, biela, vrátane sifónu

1 na sklade

Katalógové číslo: CK35121ZN Kategórie: Značka:

Popis

Sprchové kúty série Kora, vnášajú do ekonomickej triedy nový rozmer kvality. Hrúbka bezpečnostného skla je 4 mm. V prevedení Grape sklo a biely ALU profil. Sprchovací kút je vybavený posuvnými dverami, ktoré majú ložiskové pojazdy s excentrickým osadením (vďaka tomu máte možnosť perfektného nastavenia). Dorazy zaisťujú minimálny náraz pri otváraní a zatváraní sprchovacieho kúta.
Spodné pojazdy umožňujú odklopenie posuvných časti sprchovacieho kúta a vyčistenie bežne nedostupných miest. Tesnosť medzi pevnou a posuvnou časťou je zaistená silikónovými lištami.

Nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Sprchové vaničky sú podstatnou súčasťou sprchových kútov a svojim dizajnom a kvalitou spracovania môžu výrazne ovplyvniť celkový dojem zo sprchového kúta.
SMC vaničky sú vyrobené z nového revolučného materiálu s výnimočnými vlastnosťami, ktorý je používaný najmä v automobilovom priemysle. Kompozit na báze živice spevnenej sklenými vláknami a minerálnym plnidlom je vyrábaný vysokotlakovým lisovaním v kovovej uzatvorenej forme. Výsledkom je veľmi presný a rovný výrobok s ostrými hranami s relatívne nízkou hmotnosťou. Dno vaničky je spevnené rebrovaním.
Vanička je dodávaná vrátane sifónu.

– výška 4 cm
– biela farba
– vysoká odolnosť
– nosnosť viac ako 250kg

 

Záruka: 2 roky

 

Hĺbka 900
Velkoobchodní balení 1
Prevedenie L/P univerzálna
Sklo Grape
Séria Kora
Vstupný otvor 580
Materiál Hliníkové profily
Šírka x hĺbka 900 x 900

 Návod k inštalácii – vanička

kód: CK35121ZN

Ďalšie informácie

Hmotnosť 43 kg