Sprchový set: Termostatická nástenná vaňová batéria, ručná a tanierová sprcha a hadica

163,33  277,31 

Termostatická nástenná vaňová batéria s tyčou, so sprchovou súpravou, nerez hadicou 150 cm, ručnou a tanierovou sprchou 240×240, chróm

2 na sklade

Katalógové číslo: CB60101TSL Kategórie: Značka:

Popis

Špeciálne navrhnutá kolekcia termostatických batérií. Ich unikátnosť spočíva predovšetkým v možnosti nastavenia si presnej teploty výstupnej vody, ktorá sa nemení ani pri prerušení sprchovania. Tým šetrí nielen vodu, ale aj energiu a náklady na ohrev. Teplotu vody je možné nastaviť bez akýchkoľvek prekážok až do 38 ºC. Pre nastavenie vyššej teploty je nutné stlačiť poistku, ktorá nedovolí deťom zvýšiť teplotu vody a chráni ich tak pred obarením. Výhodou je aj nízka hlučnosť a kartuše s dlhou životnosťou.

– 5 rokov záruka na batériu
– servis vodovodných batérií zaistený v rámci ČR a SR

Tanierová hlavová sprcha o rozmere 240×240 mm sa vyznačuje moderným dizajnom, vysokou variabilitou a predovšetkým umožňuje takmer ľubovoľnú kombináciu s príslušenstvom sprchového programu. Súčasťou je aj výkyvný kĺb.

Trojpolohová ručná sprchová hlavica sa vyznačuje moderným dizajnom, vysokou variabilitou a predovšetkým umožňuje takmer ľubovoľnú kombináciu s príslušenstvom sprchového programu. Sprcha je osadená štandardným závitom 1/2″ na pripojenie na sprchovú hadicu.

Funkcia sprchy:
– fast clean: systém ľahkého očistenia od usadenín vodného kameňa
– ručná sprcha: sprej, masáž, sprej & masáž
– water saver: systém na úsporu vody pri sprchovaní
– tanierová sprcha: sprej

 

Záruka: 2 roky

 

Farba Chróm
Materiál Pochromovaná mosaz/nerez/plast
Rozpätie 150 mm
VO balenie 5
Dostupnosť Skladom

 termostaticke_baterie_zarucni_list_2020.pdf

kód: CB60101TSL

Ďalšie informácie

Hmotnosť 3,8 kg