Vaňový set s termostatickou podomietkovou tlačidlovou batériou – 2-cestná + sprchový set

250,38 

Vaňový set s termostatickou podomietkovou tlačidlovou batériou, 2-cestná, oválny kryt, so sprchou, hadicou, držiakom a stenovým vývodom

1 na sklade

Katalógové číslo: CB60106TB5 Kategórie: Značka:

Popis

Špeciálne navrhnutá kolekcia termostatických batérií. Ich unikátnosť spočíva predovšetkým v možnosti nastavenia si presnej teploty výstupnej vody, ktorá sa nemení ani pri prerušení sprchovania. Tým šetrí nielen vodu, ale aj enegie a náklady na ohrev. Teplotu vody možno nastaviť bez akýchkoľvek prekážok až do 38 ° C. Pre nastavenie vyššej teploty je nutné stlačiť poistku, ktorá nedovolí deťom zvýšiť teplotu vody a chráni ich tak pred oparením. Výhodou je tiež nízka hlučnosť a kartuša s dlhou životnosťou.V batérii je nastavený maximálny prietok vody, bez možnosti ďalšej regulácie.

Dvojcestná varianta (prepínanie dvoch polôh tlačidlom) je určená do sprchových kútov s ručnou a hlavovou sprchou alebo k vani s napúšťaním prepadom a možnostou sprchovania.
– 5 rokov záruka na batériu
– servis vodovodných batérií zaistený v rámci SR a ČR

Súčasťou setu je polohovateľný držiak s jedno-polohovou sprchou, plastovou šedostrieborná hadicou 150 cm a stenový vývod.

 

Záruka: 2 roky

 

Materiál Pochromovaná mosaz/nerez/plast
VO balenie 30
Farba Chróm

 Návod na inštaláciu

kód: CB60106TB5

Ďalšie informácie

Hmotnosť 10 kg