Sprchové dvere, Fantasy, 120×190 cm, chróm ALU, sklo Číre, L/P univerzálne prevedenie

181,28  426,84 

Profily vo farbe chróm, sklo Číre, hrúbka skla 6 mm, dvere, rozmer 1200 mm, výška 1900 mm.

12 na sklade

Katalógové číslo: CK10411HLR Kategórie: Značka:

Popis

Všetky sprchové kúty Fantasy sú premyslené do detailov, s ohľadom na eleganciu i budúcu údržbu. Hrúbka bezpečnostného skla je 6 mm a je ošetrené povrchovou úpravou EASY CLEAN. Ľahké uzatváranie a tesnosť zaisťujú silikónové lišty a tesnenia. Tesnenia na vstupnej časti sú opatrené magnetom.

Nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Pánty sú robustné, ale napriek tomu elegantné, podobne ako masívne zavetrávacie vzpery. Nastaviteľnosť pántov navyše umožňuje perfektné nastavenie dverí. Kvalitné dielenské spracovanie všetkých častí sprchovacích dverí Fantasy zaručuje pri správnej údržbe dlhú životnosť a spoľahlivosť. Rovnako ako pri podobných výrobkov je nutné dbať na dokonalú stavebnú pripravenosť, tj. dodržať kolmosť stien k podlahe.

EASY CLEAN je ochranná vrstva, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a umožńuje jednoduchú údržbu. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom bežne používaným na okná a sklenené výplne. Sklenenú výplň sprchovacieho kútu doporučujeme ošetriť najmenej 4x do roka prípravkom MSO Anticalc Conditioner.

V cene kútu nie je zahrnutá cena žľabu.

 

Záruka: 2 roky

 

Farba Chróm
Prevedenie L/P univerzálna
Séria Fantasy
Sklo Číre
Staviteľnosť 1180-1205
Šírka 1200
Hrubka skla 6 mm
Typ Dvere

 Návod na inštaláciu

kód: CK10411HLR

Ďalšie informácie

Hmotnosť 31 kg